MiniAdventure nanečisto 2020

Zážitkový závod dvojic trochu jinak.

sportujte i v této náročné době

9. - 17. května 2020

Klánovický les a okolí 

Pravidla

MiniAdventure nanečisto je otevřen všem, není potřeba se nikde předem hlásit. 
Většina z vás tradiční MiniAdventure zná, ale pouze připomeneme, že se jedná o zážitkový závod dvojic, kdy s mapou v ruce jezdíte na kolech po Klánovickém lese a okolí a plníte úkoly na jednotlivých stanovištích v určitém časovém limitu.
Ovšem vzhledem k současným opatřením a omezením není možné nyní uspořádat tento závod v tradičním formátu…
Přicházíme proto s možností, absolvovat MiniAdventure nanečisto!

Pravidla

Každá dvojice si libovolně v týdnu od 11.5. do 17.5.2020 vyzvedne na určeném místě tzv Startovní balíček- plátěná taška 3+. 
Kromě jiného je nejdůležitější součástí tohoto balíčku mapa, kde je vyznačena trasa, karta se seznamem úkolů a jejich popis a další nezbytné věci pro plnění jednotlivých úkolů (a ještě nějaké to překvapení 😊)
Cena je 100,- Kč, a je primárně na pokrytí nákladů spojených se Startovním balíčkem. Děkujeme za pochopení.
Budeme také rádi, když si v krámku koupíte něco dobrého na cestu a tím podpoříte místní živnostníky. To už je ale samozřejmě úplně na vás.
Jaký potom zvolíte směr, kam se vydáte jako první, kolik míst navštívíte….. všechny tyto věci záleží pouze na vás. Není žádný časový limit. Je to o zážitku, absolvovaných úkolech, radosti z pohybu….
 
Vyzvednutí mapy + trasa

Mapu je možné vyzvednout zde: Jedná se o Potraviny UB na hlavní ulici Slavětínská 620, otevřeno mají po-pá 6:30 - 19, sobota 7-12 a neděle 8 – 12. Pouze nahlásíte, že si chcete vyzvednout Startovní balíček a zaplatíte „startovné“.
A můžete vyrazit!
Trasa vede Klánovickým lesem a jeho okolím, není nutné využívat hlavní komunikace, doporučujeme také vyhnout se frekventovaných úsekům a místům. Trasu zvládne opravdu každý, takže je vhodná i pro dvojice dospělý/dítě, takže může klidně vyrazit celá rodina třeba ve dvou dvojicích a krásně tak společně strávit čas. Vyzvěte kamarádku/kamaráda a užijte si srandu při plnění jednotlivých úkolů.


Vyhodnocení

Vyhodnocení zadávejte zde případně výslednou zprávu – fotku karty s plněním jednotlivých úkolů, fotky eventuálně videa a případně váš slovní komentář k celé akci pak prosím odešlete nejpozději do neděle 17. května do 20 hodin na email triprozdravi@seznam.cz. 
Nejde o umístění ani o nejrychlejší čas, ale o motivaci do sportování, příjemně strávený den a třeba nalazení se na standardní MiniAdventure, který doufám budeme schopni uspořádat v pozdějším termínu. 
Ze všech zúčastněných vylosujeme 5 dvojic, které oceníme věcnou cenou. Report z MiniAdventure nanečisto, který získá nejvíce hlasů od veřejnosti, pak získá dvě startovné na Klánovický 1/2Maraton plánovaný na 18. října.

 

Důležité upozornění

Prosíme o dodržování epidemiologických opatření vzhledem k současné situaci, tedy především počet osob a zakrytí úst a nosu rouškami či šátky.

Více na: https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vyhlaseni-nouzoveho-stavu-180234/#Omezeni_volneho_pohybu


 

ujezd.net png.PNG
Tradiční partner
Generální partner

CZE

ENG

ujezd.net png.PNG

Generální partner

Pořadatelská města

Finančně podporuje

Partneři

logo ujezd.net.JPG
basic-company-logo_full-colored-version_

Tři pro zdraví, z.s.

Email: triprozdravi@seznam.cz

Účet č. 2100066516/2010 (fio banka)

Provozovatel & Cookies

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© 2016 by 3+ ve Wix.com