top of page

Mini Adventure NANEČISTO

zážitková aktivita dvojic trochu jinak

 

sportujte i v této náročné době

1. května - 30. června

Klánovický les a okolí

ujezd.net png.PNG
Tradiční partner
man.jpg

Mysleli jsme si, že v letošním roce už nebude potřeba, ale……

 

Klánovický Mini Adventure nanečisto je proto opět tady a je otevřen všem, kteří mají touhu a chuť se hýbat, zažít něco netradičního a strávit příjemný čas v přírodě. Není potřeba se nikde předem hlásit.

 

Většina z vás tradiční Klánovický Mini Adventure zná. Pouze připomeneme, že se jedná o zážitkový závod dvojic, kdy s mapou po ruce jezdíte na kolech po Klánovickém lese a okolí a plníte úkoly na jednotlivých stanovištích v určitém časovém limitu. Termín klasického Klánovického Mini Adventure jsme přesunuli na září, konkrétně na 5.9.2021, kdy věříme, že svět už zase bude alespoň trochu v pořádku.

 

Nyní ale přicházíme s možností absolvovat Klánovický Mini Adventure nanečisto!

 

O Klánovickém Mini Adventure nanečisto

 

Jde o zážitkovou aktivitu určenou primárně pro dvojice na kolech, případně běžce. Každá dvojice si libovolně kdykoliv v průběhu celého měsíce května 2021 vyzvedne na určeném místě tzv. Startovní balíček.

 

Kromě jiného je nejdůležitější součástí tohoto balíčku mapa, kde jsou vyznačená místa, které máte navštívit, karty s popisem jednotlivých úkolů a další potřebné věci pro jejich plnění (a ještě nějaké to překvapení 😊)

 

Vyzvednutí startovního balíčku

 

Startovní balíček je možné vyzvednout zde v Praze Klánovicích na nádraží. Jedná se o kavárnu Nádražní Klánovice, která nás v letošním roce podpořila. Pouze nahlásíte, že si chcete vyzvednout Startovní balíček a zaplatíte „startovné“. Součástí balíčku je i poukaz na 2 nápoje a 10% sleva na další konzumaci, tak si zpříjemněte plánování sportovní aktivity. Budeme také rádi, když si zde koupíte něco dobrého na cestu a tím podpoříte místní živnostníky. To už je ale samozřejmě úplně na vás 😊

Cena startovního balíčku

500,- Kč na dvojici - nutno hradit v hotovosti.

Součástí balíčku je látkový vak, poukaz na 2 nápoje v bistro Nádražní, mapa a instrukce, sada úkolů a "propriety" nutné k absolvování, 2 sušenky a mnohem mnohem více! Však uvidíte:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak na to?

Jaký zvolíte směr, kam se vydáte jako první, kolik míst navštívíte, zda pojedete na kole, poběžíte nebo půjdete pěšky ….. všechny tyto věci záleží jen a pouze na vás. Není žádný časový limit. Je to o zážitku, absolvovaných úkolech, radosti z pohybu. Aktivitu můžete rozložit i na dva dny😊 Pokud chcete navštívit všechny body, čekejte okolo 35-40km. Časově okolo 3-5ti hodin.

Před startem si vše pečlivě prostudujte a můžete vyrazit!

Trasa není pevně daná a volí si jí každý sám dle libosti. Stanoviště, která máte navštívit jsou v Klánovickém lese a jeho okolí, není vhodné využívat hlavní komunikace, doporučujeme se také vyhnout frekventovaným úsekům a místům. Trasu zvládne opravdu každý, takže je vhodná i pro dvojice dospělý/dítě, takže může klidně vyrazit celá rodina třeba ve dvou dvojicích a krásně tak společně strávit čas. Vyzvěte kamarádku/kamaráda a užijte si srandu při plnění jednotlivých úkolů.

 

Vyhodnocení

Účelem této aktivity není být nejrychlejší, první v cíli,..naší snahou je motivovat k aktivitě a naservírovat Vám nevšední aktivity a ukázat krásná místa. Jednotlivé úkoly/disciplíny jsou přesně popsány na kartách, některé úkoly vyžadují zapsat správnou odpověď, vše potřebné bude součástí Startovního balíčku.

Předpokládáme, že většina z vás u sebe bude mít mobilní telefon, pořizujte fotky, videa… budou se vám hodit 😊

 

Po absolvování závodu všechny z vás poprosíme vyplnit report ze závodu zde

 

Ze všech zúčastněných vylosujeme několik týmů, které oceníme věcnou cenou.

​Reporty budou zveřejněné zde

 

Důležité upozornění

 

Prosíme všechny z vás o dodržování všech epidemiologických opatření a nařízení, která budou v době konání závodu aktuálně platit. Věříme, že jich už bude minimum, ale přesto za toto všem děkujeme.

Aktuálně prosím sledujte tady

Více na: https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vyhlaseni-nouzoveho-stavu-180234/#Omezeni_volneho_pohybu

Moc se na vás těšíme, sportu a zážitkům v přírodě zdar!

Vaše 3+

vak1.JPG
vak2.JPG
vak4.JPG
bottom of page